23/08/2021

Oferty pracy dla post-doków - sztuczna inteligencja/IT

Categories: News


IDEAS NCBR Sp. z o.o., firma utworzona przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w celu rozwijania technologii sztucznej inteligencji oraz technik informatycznych dla ekonomii cyfrowej, poszukuje kandydatów do pracy specjalizujących się w sztucznej inteligencji.

IDEAS NCBR przeprowadzi długofalowe badania algorytmów inspirowanych rzeczywistymi potrzebami w dziedzinie finansów, bezpieczeństwa, ochrony zdrowia, energetyki, ekonomii i socjologii. Firma będzie współpracować zarówno z partnerami publicznymi, jak i prywatnymi.

Zatrudnienie w IDEAS NCBR daje możliwość współpracy z najlepszymi naukowcami kierującymi badaniami w dziedzinie Sztucznej Inteligencji jak dr hab. Piotr Sankowski i Profesor  Stefan Dziembowski. Praca w środowisku naukowców o najwyższych kwalifikacjach zawodowych daje szansę na rozwój własnych umiejętności oraz kształcenie się w przełomowych rozwiązaniach dla gospodarki i społeczeństwa.

Pracodawca oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego, a także atrakcyjny pakiet socjalny.

Termin aplikowania: 15 września 2021.

Zobacz pełną ofertę