Skip to main content
Logo of EURAXESS
Poland
NEWS18/11/2021NEWS

REsearchers BEyond aCAdemia - program mentoringowy dla naukowców

rebeca

Życie zawodowe naukowców jest bardzo różnorodne, a umiejętności i kompetencje badaczy są cenione w różnych sektorach rynku pracy. Jednak początkujący naukowcy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, jakie zasoby posiadają i nie mają informacji lub kontaktów, które dałyby im dostęp do możliwości rozwoju zawodowego poza sektorem akademickim.

Dlatego międzynarodowy bezpłatny program mentoringowy ReBeCa przeznaczony jest dla naukowców w Europie, którzy chcieliby poznać swoje kompetencje i odkryć możliwości jakie daje rynek poza uczelnią. Program trwający 6 miesięcy oferuje doradztwo dla początkujących naukowców od doświadczonych i wykwalifikowanych praktyków z różnych sektorów przemysłowych i obszarów związanych z badaniami naukowymi poza uczelniami.

Program organizowany jest przez fundację FECYT z Hiszpanii i wspierany przez partnerów europejskiej sieci EURAXESS oraz finansowany z programu Horyzont 2020.

Możliwość zgłaszania się naukowców do programu zostanie ogłoszona wkrótce - śledź stronę programu oraz profil na LinkedIn!

Aktualnie trwa NABÓR NA MENTORÓW - zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada 2021r.

Więcej informacji o programie

Formularz zgłoszeniowy dla mentorów

Kontakt w razie pytań: euraxess-spain@fecyt.es