Skip to main content
Logo of EURAXESS
Poland

Nota prawna

 

 

Nota prawna

Administratorem strony EURAXESS Poland jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Materiały przedstawione tej stronie internetowej dostępne są nieodpłatnie i służą jedynie celom informacyjnym. Nie stanowią one oficjalnego stanowiska Komisji Europejskiej ani jakiegokolwiek organu administracji polskiej. Żadna z informacji nie stanowi także porady prawnej. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na tej stronie pochodziły z wiarygodnych źródeł i aby były kompletne, prawdziwe oraz aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych na tej stronie materiałach, ani za rezultaty działań podjętych w oparciu o prezentowane na stronie EURAXESS informacje. Strona ta zawiera odnośniki do stron zewnetrznych, nad którymi nie mamy żadnej kontroli.

 

Zawartość tej strony podlega ochronie przepisów prawa autorskiego. Prawa z tego tytułu przysługują Narodowemu Centrum Badań i Rozwoju i o ile nie oznaczono na stronie inaczej, są udostępnione na podstawie licencji CC-BY. Pełna treść licencji: https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/legalcode.pl

 

Obrazy, zdjęcia i materiały wideo zamieszczone na tej stronie są własnością sieci EURAXESS lub pochodzą w otwartych baz zdjęć, bądź zostały nam udostępnione przez inne podmioty (np. uniwersytety), do których należą. Obrazy te nie mogą być wykorzystywane przez osoby trzecie.

Jeśli uważasz, że strona zawiera obrazy, dla których nie zostały nabyte odpowiednie prawa, poinformuj nas o tym.

 

KONTAKT:

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju | Dział Krajowego Punktu Kontaktowego

ul. Nowogrodzka 47a

00-695 Warszawa

e-mail:kpk@ncbr.gov.pl