Skip to main content
Logo of EURAXESS
Poland

PRACA & GRANTY

 

 

Granty i stypendia

W pierwszym tygodniu każdego miesiąca publikujemy tu najnowsze oferty grantów na badania i stypendiów zagranicznych z różnych krajów, dostępne dla doktorantów i pracowników naukowych:

Granty i stypendia - marzec 2023

Granty i stypendia - luty 2023

Granty i stypendia - styczeń 2023

 


 

 

 

 

Oferty pracy naukowej

Jeśli szukasz ofert pracy w nauce w kraju lub za granicą, w europejskiejbazie EURAXESS Komisji Europejskiej znajdziesz setki ogłoszeń różnych instytucji naukowych i firm, głównie europejskich, ale także z innych kontynentów.

W bazie znajdują się również ogłoszenia o pracę w projektach europejskich m.in. Marii Skłodowskiej-Curie czy Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC).

Baza prowadzona jest w j. angielskim.

baza Euraxess

Po założeniu kontanaukowca, możesz otrzymywać powiadomienia e-mail o nowych ofertach. Możesz też zamieścić swoje CV, które będzie widoczne dla instytucji badawczych i innych naukowców z całego świata.

_____________________________________

Oferty pracy w uczelniach w Polsce dostępne są w Akademickiej Bazie Ogłoszeń

baza ogłoszeń

Oferty pracy w instytutach PAN, instytutach badawczych oraz Sieci Badawczej Łukasiewicz znajdują się na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki

strona MEiN

Oferty pracy w projektach finansowanych przez Narodowego Centrum Nauki

Baza NCN

Oferty pracy w projektach finansowanych przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej

Oferty FNP

 

 

Zamieść ofertę pracy

Szukasz pracowników naukowych? Załóz konto swojej organizacji w europejskiej bazie EURAXESSKomisji Europejskiej i bezpłatnie zamieszczaj ogłoszenia o pracę*. Z bazy mogą korzystać każdego typu organizacje i firmy sektora B+R.

Możesz również zamieszczać inne oferty: nabory na stypendia, konkursy na granty badawcze, a także oferty goszczenia naukowców w ramach grantów np. Marii Skłodowskiej-Curie.

Możesz też bezpłatnie przeglądać CV naukowców.

Baza prowadzona jest w języku angielskim i jest odwiedzana przez naukowców z całego świata.

Logowanie/rejestracja

Jak zamieścić ofertę pracy w bazie EURAXESS

Oferty pracy dla pracowników naukowych można zamieszczać też na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki

baza Ministerstwa

 

* Zgodnie z polskim prawem uczelnie, instytuty PAN, instytuty badawcze oraz instytuty Sieci Badawczej Łukasiewicz mają obowiązek publikować ogłoszenia o pracę dla naukowców zarówno na stronie Ministerstwa, jak i w bazie EURAXESS Komisji Europejskiej (art. 119 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, art. 91 ustawy o PAN, art. 43 ustawy o instytutach badawczych, art. 50 ustawy o Sieci Badawczej Łukasiewicz).

 

 

Oferty współpracy

Jeśli szukasz partnerów do projektów badawczych, ekspertów do komisji rekrutacyjnych, ekspertów oceniających projekty lub instytucji goszczącej do realizacji grantu, załóż konto w europejskiej bazie EURAXESS i przeglądaj oferty współpracy zamieszczane przez naukowców i instytucje badawcze z całego świata.

Baza prowadzona jest w języku angielskim.

przejdź do bazy